ElTerminali.net Nedir?

20 yılı aşkın süredir El Terminali ve Barkod sektöründe faaliyet gösteren Desnet Teknoloji’nin E-Ticaret girişimidir. Desnet deneyimiyle, gücüyle, teknik servis becerisiyle e-ticaretin yenilikçi yüzünün birleşimidir. Barkod sektörünün tüm ürünlerini ElTerminali.net’te bulabileceksiniz.

Farkımız

Desnet Teknoloji olarak uzun yıllar önce rekabette farklılaşmayı başardık. Sıfır satışımızın yanında ikinci el alım / satış, kiralama, eskiyi getir yeniyi götür gibi servisler ekledik. Ürün bazlı bir şirketten katma değerli servis şirketine dönüştük. Bu aşamanın son halkasını da e-ticaret markamız olan elterminali.net’le sürdürdük.

Birlikte Kazanalım

Bu site sadece satış yapmıyoruz. Aynı zamanda sizin artık ihtiyaç duymadığınız el terminali ve barkod ürünlerinizi de geri alıyoruz. Ayrıca tüm el terminali kiralamalarınızı da yine elterminali.net üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Desnet ElTerminali.net bayisi olarak bizimle kazanç da elde edebilirsiniz.

Gürbüz Ekinci Kurucu

Ömer Ekinci Genel Müdür

Recep Çukur Teknik Servis Yöneticisi

Oğuzhan Kandemir Teknik Servis Uzmanı

Ali Azak Teknik Servis Uzmanı

Sıfır Satışı

Tüm marka ve modellerin sıfır ürün satışını en uygun koşullarda sağlıyoruz. Çünkü 20 yılı aşkın süredir bu sektörde olmanın getirisiyle tüm markalarla, Türkiye ofisleriyle uzunca bir geçmişimiz var ve iyi fiyatlar alabiliyoruz.

İkinci El Satışı

20 yılı aşkın süredir satışını yaptığımız on binlerce ürün var. Eskiyi getir yeniyi götür ile ve ikinci el alımla eski cihazları alıp yeniliyoruz. Bu dönüşümle hem kurumsal, profesyonel ikinci el satarak bütçenizi cebinizde bırakıyoruz, hem de her yıl milyonlarca lira tasarruf sağlıyoruz.

İkinci El Alım

Donanımları değiştirmeniz gerekti, eskiler elinizde kaldı. Şube ya da işyeri kapattınız, yaptığınız yatırım boşa çıktı. Bizimle temasa geçin, değerlendirin. Hem maliyetinizin bir kısmını çıkarın, hem de cihazlarınız ekonomiye dönsün.

El Terminali Kiralama

Kısa süreli ya da dönemsel bir ihtiyacınız var, fuara katılıyorsunuz ya da sayımınız var. Bizi arayın, ister günlük, ister aylık, ister yıllık kiralayın. İster Desnet’i arayın, ister elterminali.net’ten kiralayın.

Neden Desnet? Neden ElTerminali.net?

Bizi 444 70 15’den 7/24 arayabilirsiniz. Sitemizdeki online destek biriminden ve whatsapp hattından sürekli bilgi alabilirsiniz. İstanbul ofisimiz haftaiçi her gün saat 09.00 – 18.00 arası açık.

Desnet’in 20 yılı aşkın deneyimli teknik servisinde servis kabul formu yok. Çünkü bize kargo ile gelen cihazlar aynı günün akşam kargosu ile, elden gelen cihazlar ise 1 saat içinde onarılıp geri gönderilir. Bu yönüyle Desnet Türkiye’de tektir.

ElTerminali.net’te akşam saat 16.00’ya kadar sipariş ettiğiniz ürünler aynı gün kargosu ile gönderilir. Acil durumlarda bizi 444 70 15’den ararsanız geç saatte gönderim konusunda ekibimiz yardımcı olmaya çalışacaktır.

Sıfır üründe bildiğiniz gibi 2 yıl garanti her firmada mevcut. Bizde, sıfır garantiyi de kendi servisimizde sağladığımız için standart 1 hafta – 2 hafta gibi servis süreleri bizde yine 24 saat. Ama ikinci el üründe çok daha farklı bir uygulamamız var. İkinci el el terminali ve barkod ürünlerinde 30 gün boyunca hiç kullanım bedeli ödemeden sadece farkını ödeyip sıfırına dönme garantisi Desnet’te ve ElTerminali.net’te

20 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz El Terminali ve Barkod Sistemleri alanında 40’dan fazla sektörde 5000’den fazla mutlu müşteriye sahibiz. Sizi de değerli müşterilerimiz arasına bekliyoruz.

Yetkn Teknik Servis Becerileri
Satış Öncesi Teknik Bilgilendirme
Satışta Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat